Tasarım, İmalat ve Montajı Tarafımızdan Yapılan; CNC Cam Kesim Makinaları, Cam Kırıcılar, Yatay ve Dikey Cam Yıkama Makinaları, Bantlı Rodaj Makinası Gibi Çeşitli CAM İŞLEME Makinaları ve Cam Üretim Hatları; Cam Sektörüne Verdiğimiz Hizmetlerdir.

Cam Kesim     Cam Yıkama

......................................................................................................................................................................................

Otomasyon, Hidrolik ve Pnömatik Sistemleri de İçeren KONVEYÖR HATLARI ile Özellikle Beyaz Eşya Sektörüne Hizmet Vermekteyiz.

    Guruplama Sistemi

.......................................................................................................................................................................................

TUCSA (Yapısal Çelik Derneği) Üyesi Olan Firmamız, YAPISAL ÇELİK İŞLERİNDE Kaliteyi Ön Planda Tutarak Çelik Konstrüksiyon Bina Uygulamaları, Tank, Bunker, Silo ve Baca İmalat ve Montajlarında Bugüne Kadar Olduğu Gibi Bundan Sonra da Başarılı Hizmetler Vermeyi İlke Edinmiştir.

Çelik Bina     Çelik Izgara